Porady bukmacherskie

Nie ma chyba na świecie osoby która przyswoiła wszystkie tajniki bukmacherki na tyle aby zawsze być o krok przed firmami. Warto jednak zapoznać się z kilkoma powszechnie znanymi faktami o których wiedzą regularnie zarabiający gracze. Zapoznaj się z nimi aby choć trochę zbliżyć do wizerunku perfekcyjnego gracza. Bukmacherzy online mogą zostać pokonani, trzeba tylko zastosować pewne zasady.

Porównuj i wybieraj najlepsze kursy. Ilość internetowych bukmacherów jest wprost ogromna. Każdy z nich wystawia jednak swoją własną ofertę i własne kursy. Upatrując sobie jakieś zdarzenie, warto porównać kursy w poszczególnych firmach. Różnice mogą być naprawdę spore, spora może być również liczba straconych pieniędzy przez granie niższych kursów.

Dbaj o swój kapitał. Nie bądź jeźdzcem bez głowy. Dobrze planuj to za ile stawiasz. Zadbaj o to abyś zawsze miał jeszcze jedną szansę na zaatakowanie bukmachera.

Naucz się przegrywać. Nie ma na świecie osoby która tylko wygrywa. Są natomiast osoby które w długim okresie czasu potrafią czerpać regularnie zyski z bukmacherki. Dopóki nie zrozumiesz, że porażki to również część tej "zabawy", nigdy nie będziesz zarabiał na zakładach. Jeśli po przegranej stracisz głowę i szybko rzucisz się do odrabiania strat, prawdopodobnie przegrasz jeszcze więcej. Pozbieraj się po przegranej, wybierz z głową kolejny typ aby zadać nowy cios.

Nie wpadnij w nałóg. Hazard podobnie jak alkohol, papierosy czy jeszcze twardsze używki może uzależniać. Możliwość szybkiego zarobienia pieniędzy jest kusząca, dla niektórych aż nadto. Kontroluj swoje poczynania, nigdy nie pożyczaj pieniędzy na grę. Graj za takie kwoty, jakich brak nie będzie dla Ciebie zbyt mocno odczuwalny.

Wyznacz cel. Ustal ile pieniędzy chcesz wygrać i trzymaj się tego. Jeśli będziesz próbował w nieskończoność powiększać swój kapitał, w końcu zadejdzie gorszy okres w którym stracisz wszystkie pieniądze. Nie bądź zachłanny, szanuj swoje dokonania.

Nie graj po procentach. Może to brzmieć jak banał jednak zazwyczaj niesie za sobą poważne konsekwencje. Po spożyciu kilku głębszych stajemy się nieśmiertelni, nie tylko w starciu z osiedlowymi gangsterami, ale również obstawiając zakłady. Bycie pod wpływem nie sprzyja dobremu wyborowi typów, mimo, że w tym stanie myślimy inaczej. Rzeczywistość może być jednak brutalna następnego poranka.

Nikt nie lubi być pouczany, warto jednak stosować się do wymienionych porad. Nie są to nasze wydzimisię a zasady jakimi kierują się gracze którzy na bukmacherce zarabiają spore kwoty. Bukmacherzy z pewnością nie chcieliby abyś je poznał i się nimi kierował.