Mistrzostwa świata 2014(...)
200 PLN
Zakład bez ryzyka
Bet365

Bet365 to słynny brytyjski bukmacher online. Na uwagę zasługują wyższe kursy niż u konkurencji, a także fantastyczna oferta live.

Bet365
Betclic

Betclic razem z Mateuszem Borkiem wzbudza zaufanie. Postaw pierwszy zakład do 200 PLN, a jeśli przegrasz otrzymasz zwrot całej kwoty!

Betclic
Bet-at-home

Legendarny bukmacher rodem z Austrii, czyli Bet-at-home. Wpłać 700 PLN i graj za 1050 PLN! Tutaj już każdy ma konto gracza! Na co czekasz?

Bet-at-home
Comeon

Zaufany legalny bukmacher, czyli Comeon, oferuje Ci promocję powitalną - zamień 50 PLN na 150 PLN lub zamień 500 PLN na 1000 PLN!

Comeon

Mistrzostwa świata 2014

Mistrzostwa Świata 2014 w Brazylii w najbliższych tygodniach

2014-05-15 17:30

Mistrzostwa Świata to impreza piłkarska, która odbywa się tylko raz na 4 lata i nie można się nikomu dziwić, że każdy czeka na nią z prawdziwym wytęsknieniem. Tym razem najlepsze reprezentacje narodowe zagrają w Brazylii, która przez wielu jest uważana za państwo, gdzie futbol - oprócz religii, lub nawet na równi z nią - jest uważany za najważniejszą dziedzinę życia. Możemy być zatem pewni, że tamtejsi kibice stworzą na trybunach niezapomnianą atmosferę. Od 1998 roku w turnieju biorą udział 32 państwa, które zakwalifikowały się do niego poprzez eliminacje kontynentalne. W losowaniu zostały one przydzielone do ośmiu 4-zespołowych grup. Od tego momentu bukmacherzy zaczęli wystawiać swoje oferty na tę imprezę, dzięki czemu mamy możliwość zagrania, kto zostanie nowym mistrzem Świata, lub np.: kto będzie najlepszym strzelcem tego turnieju. Oczywiście zakładów jest całe mnóstwo i nawet najbardziej wybredni typerzy znajdą coś dla siebie. Zobacz więcej

Zaufani bukmacherzy