Sprawdź zakłady na żywo i wybierz najlepszą ofertę

Zakłady Live to największy smaczek w obstawianiu zakładów sportowych. Oferowane obecnie przez wszystkich poważnych bukmacherów na rynku. Reaguj na wydarzenia na boisku, wyciągaj wnioski i ogrywaj bukmachera. Którego najlepiej? Która firma oferuje najlepszą platformę zakładów na żywo?

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, obstawiać na żywo można obecnie prawie w każdej firmie. My skupimy się jednak jedynie na tych najlepszych.

Bet365. Zdecydowanie numer jeden jeśli chodzi o zakłady live. Liczba dostępnych spotkań jest po prostu ogromna. Do wyboru mamy dziesiątki meczów z każdego sportu. Obstawiać można nie tylko te najważniejsze, ale również niszowe. Niektórych z nich nie ma nawet w regularnej ofercie przedmeczowej u innych bukmacherów. Ciekawa grafika, duża przepustowość i czytelność to dodatkowe plusy platformy Bet365. Spora ilość spotkań transmitowana jest na żywo a podgląd a areny można śledzić na stronie bukmachera. Nie jest wymagane uiszczanie żadnej opłaty, wystarczy posiadać na koncie jakiekolwiek środki.

Bwin, wcześniej noszący nazwę BetAndWin. Zdetronizowany przez Bet365 były lider usług live bettingu. Podczas gdy jeszcze kilka lat temu ilość meczów dostępnych w opcji na żywo była spora, obecnie jest ich dużo mniej a w porównaniu do Bet365 bardzo mało. Mimo to platformę tego bukmachera można zaliczyć do jednych z najlepszych. Uwagę przyciąga znakomita grafika. Sporym atutem zakładów na żywo oferowanych przez Bwin jest to czego nie posiada platforma Bet365 czyli czat. W czasie spotkania użytkownicy mogą na nim wymieniać typy, poglądy czy dowiedzieć się szczegółów śldzonego spotkania. Aby móc zalogować się na czacie wystarczy posiadać na koncie pieniądze, samo używanie go jest jednak darmowe.

Unibet. Również ta firma oferuje wysokiej jakości platformę zakładów na żywo. Liczba oferowanych zdarzeń jest dość spora. Wiele z nich można oglądać za pomocą telewizji Unibet TV (wystarczy postawić pieniądze na dany mecz). Stawiając zakłady na żywo u tego bukmachera mamy możliwość wycofania środków w dowolnym momencie. Jeśli naszej drużynie nie idzie i nie zapowiada się, że coś się zmieni, można odzyskać część postawionej stawki korzystając z opcji Cash-In. Strona z zakładami na żywo waży dość sporo przez co mogą pojawić się problemy z używaniem jej na starszych komputerach.

Mimo, że trzy przedstawione przez nas platformy zakładów na żywo różnią się od siebie, wszystkie prezentują wysoki poziom.