Bukmacherzy - Metody płatności

Poczucie pokonania "buka" i przede wszystkim powiększenie swojego portfela. Wypłata środków od bukmachera to z pewnością najprzyjemniejszy moment w całej zabawie. Bukmacherzy oferują wiele metod płatności, sprawdźmy jakich.

Postarajmy się jednak przeanalizować które metody wypłat są najkorzystniejsze. Z roku na rok rośnie ilość możliwości i sposobów w jaki możemy zasilić swoje konto. Spora ilość portfeli internetowych, karty prepaid, oraz nieśmiertelne konto bankowe lub poczta. Obojętnie który sposób wybierzemy, pieniądze na pewno dotrą do bukmachera i na nasze konto gracza, ale mimo wszystko niektóre są dużo korzystniejsze od innych.

MoneyBookers (Skrill), Neteller - to dwa najpopularniejsze portfele internetowe przy pomocy których możemy wypłacić nasze wygrane. Każdy doświadczony gracz z pewnością zgodzi się, że jest to najlepszy sposób na dokonanie wypłaty. Najpopularniejsze firmy wypłacają środki tą drogą kilka razy w ciągu dnia przez co pieniądze gotowe są użycia nawet po kilku godzinach. U większości bukmacherów nie ma również żadnych opłat za skorzystanie z tej metody płatnośći. Korzystając z tego typu kont warto rozważyć opcję zamówienia karty np. MoneyBookers. Płacając raz w roku 10 euro otrzymujemy kartę przy pomocy której możemy wypłacać środki z bankomatu (opłata 2 euro) lub płacić za zakupy (za darmo!). Jest to najbezpieczniejszy sposób na przeniesienie wygranych z konta bukmacherskiego wprost do portfela.

Konto bankowe - wciąż popularna metoda wśród wielu osób. W zależności od bukmachera wypłata na konto bankowe może potrwać od jednego dnia (Tobet, Sportingbet) do nawet 10 dni lub więcej. Wypłacanie dużych sum tą drogą nie jest raczej dobrym pomysłem. W niektórych firmach użycie tej metody wypłaty wiąże się też z opłatą. Odczuć możemy również przewalutowanie.

Podsumowując, zachęcamy do używania portfeli internetowych przy dokonywaniu wypłat u bukmacherów. Sposób ten jest całkowicie bezpieczny, opłaty są dużo mniejsze niż przy użyciu konta bankowego, a czas oczekiwania na pieniądze skrócony do minimum.