Bukmacherzy - William Hill

Kolejnym przedstawianym przez nas bukmacherem jest brytyjska firma William Hill. Nazwa którą kojarzą chyba wszyscy, nawet ci którzy z zakładami mają niewiele wspólnego. Przez prawie 80 lat obecności na rynku bukmacher wyrobił sobie wielką renomę przez co zaliczany jest do ścisłej czołówki.

Na początek warto powiedzieć o bonusie który oferowany jest polskim użytkownikom. Każdy nowy gracz może otrzymać freebeta o wartości około 125 PLN (25 funtów). Podczas zakładania konta należy użyć kodu PL25 (tylko wpisanie go przy rejestracji daje możliwość otrzymania bonusa) a następnie zdeponować środki i zagrać zakład za minimum 10 funtów. Minimalny kurs to 1.50. Gdy zakład zostanie rozliczony na koncie pojawi się możliwość zagrania darmowego zakładu za taką kwotę, za jaką zagraliśmy pierwszy zakład. Niektóre firmy oferują freebety graczom którzy przegrali swój pierwszy zakład, William Hill przyznaje je natomiast niezależnie od tego czy zakład bedzie wygrany czy też nie.

Posiadając konto w William Hill mamy możliwość obstawiania rynków finansowych. Dostępna jest również platforma zakładów na żywo z dość bogatą ofertą. Wybrane mecze transmitowane są w znakomitej jakości przez William Hill TV.

Oferta zakładów jest bardzo bogata, nie brakuje najważniejszych zakładów, ale również takich których nie znajdziemy u innych bukmacherów. Bardzo dobrze prezentuje się oferta zakładów długoterminowych. Oprócz zakładów sportowych William Hill oferuje także kilka innych usług takich jak kasyno, gry, czy możliwość obstawiania wyścigów chartów czy koni.

Polecamy tego bukmachera wszystkim graczom, granie w tej firmie jestt czystą przyjemnością. William Hill czyni wszystko aby jedyną zagwozdką graczy było to jaki mecz obstawić. Nie musimy się martwić o to czy wypłata dojdzie, bo dojdzie na pewno i to bardzo szybko. Kursy są wysokie, oferta szeroka, support pomocny. Czego potrzeba więcej?