Bukmacherzy - Unibet

Kolejnym wielkim graczem na rynku zakładów bukmacherskich jest firma Unibet. Firma powstała w 1997 roku i od tego czasu oferuje usługi bukmacherskie, pokerowe i kasynowe na najwyższym poziomie. Sponsor wielu klubów sportowych w tym największych marek jak hiszpańska Valencia.

Unibet jest prawdopodobnie jedynym bukmacherem z samej góry listy najlepszych firm który nie oferuje bonusu powitalnego. Stale jednak organizowane są inne ciekawe promocje. Aktualnie firma oferuje zwroty za zakłady na Champions League. Jeśli wytypujesz wynik HT/FT lub autora pierwszej i ostatniej bramki, a spotkanie zakończy się wynikiem 0:0, otrzymasz zwrot stawki.

Ciekawie prezentuje się również konkurs Liga Typerów Unibet. Pula nagród wynosi aż 12 tysięcy złotych. Najlepsi mogą liczyć na nagrody w etapach tygodniowych ale również na koniec konkursu gdzie czekają konsole i tablety.

Warto powiedzieć także kilka słów o platformie zakładów na żywo która jest jedną z najmocniejszych stron zielonego bukmachera. Po pierwsze, oferta spotkań oferowanych w trybie live jest naprawdę spora. Wiele z tych meczów można oglądać w dobrej jakości na ekranie swojego komputera. Nie trzeba płacić żadnych abonamentów, wystarczy po prostu obstawić mecz aby uzyskać dostęp do obrazu na żywo. Kolejna rzecz to innowacyjna opcja Cash-In. Unibet jest jedyną firmą która oferuje taką usługę. Na czym to polega? Po postawieniu zakładu na platformie live w każdej chwili można się z niego wycofać zabierając część pieniędzy. Oczywiście im nasza drużyna ma mniejsze szanse na wygraną tym kwota którą możemy "wyciągnąć" z gry jest mniejsza, jednak jest to sposób by ocalić przynajmniej małą część stawki. Żaden inny bukmacher nie umożliwia opcji wycofania środków gdy zakład jest już zawarty.

Unibet oferuje konkurencyjne kursy które na tyle innych firm wyglądają naprawdę okazale. Oferta zakładów jest rozbudowana, support gotowy do pomocy w każdej chwili. Jest to godny partner dla każdego poważnego gracza, polecamy go zarówno początkującym jak i tym którzy na bukmacherce zjedli zęby.