Bukmacherzy - Expekt

Charakterystyczna pomarańczowa strona czyli Expekt istnieje w sieci od 1999 roku. Jest więc jednym z pionierów tego typu rozrywki i do dziś cieszy się zaufaniem ogromnej liczby graczy. Promowana przez prezesa PZPN, Zbigniewa Bońka firma zaprasza do gry również polskich graczy.

Jednym z powodów dla których warto skusić się na otwarcie konta w Expekt jest bonus powitalny. Maksymalnie za darmo można zgarnąć aż 200 PLN. Warunki jego odbioru różnią się trochę w stosunku do innych firm. Po dokonaniu wpłaty należy obrócić depozyt raz po kursie conajmniej 2.00. Gdy zakład zostanie zawarty na konto wpłynie bonusowa kwota w wysokości stawki naszego premierowego zakładu. Gdy pieniądze są już dostępne na gry można zająć się ich obrotem. W tym przypadku do ich uwolnienia potrzebny będzie pięciokrotny obrót po kursie conajmniej 2.00. Cały obrót należy wykonać w ciągu 60 dni, po tym czasie bonus zostaje skasowany, nie warto więc zwlekać z rozpoczęciem gry.

Kolejną ciekawą propozycją pomarańczowego bukmachera jest bonus mobilny. Zasady są niezwykle proste - jeśli pierwszy zakład zawarty przez komórkę będzie przegrany, otrzymasz zwrot stawki. Maksymalnie będzie to 50 PLN. Można więc pokusić się o typowanie wyższych kursów gdyż nie wiąże się to z ryzykiem przegrania pieniędzy.

Rzeczą która wyróżnia Expekt na tle innych firm to możliwość gry w tzw. SuperToto. Osoba która poprawnie "skreśli" cały kupon czyli wytypuje rozstrzygnięcia kilkunastu spotkań otrzyma wielką wygraną.

Expektowi nie brakuje niczego co powinien mieć bukmacher zaliczany do czołówki. Nie ma problemów z wypłatami które realizowane są w szybkim tempie. Oferta jest dość rozbudowana, a support pomocny i dostępny w każdej chwili. Warto pokusić się o otworzenie konta i depozyt.