Bukmacherzy - Betsson

Kolejnym z wielkich graczy na rynku zakładów jest skandynawski bukmacher - Betsson. Firma powstała w 2001 roku i przez zaledwie 11 lat działaności zdobyła zaufanie ogromnej liczby graczy która w chwili obecnej wynosi ponad 2 miliony. Strona dostępna w kilkunastu językach jest również szeroko otwarta na polskich graczy.

Na początek warto przedstawić świetny bonus oferowany nowym użytkownikom. Każdy nowy depozyt może liczyć na podwojenie swojej wpłaty od 40 do maksymalnie 111 PLN. Szanse na Twoją wygraną rosną im większy jest Twój kapitał. Nie musisz wnosić żadnych zakładów kwalifikacyjnych czy obracać depozytu - bonus jest księgowany na koncie od razu po jego odebraniu. Aby to zrobić wystarczy w zakładce "Moje Konto" wybrać właśnie czekający na Ciebie bonus powitalny. To nie wszystko, oprócz pieniędzy możesz otrzymać również ciekawą nagrodę rzeczową jaką jest czapka Betssonówka. Jeśli zdecydujesz się zrobić w niej zdjęcie i umieścić je w galerii na stronie bukmachera, otrzymasz dodatkowo 20 PLN na zakłady. Udostępnij zdjęcie na Facebooku a zgarniesz 10 PLN więcej czyli razem 30.

Oferta bukmachera jest naprawdę szeroka i pod tym względem na pewno nikt nie będzie zawiedzony. Betsson oferuje różne zakłady jakich brak w innych firmach - na przykład zakłady na strzelca bramki w NHL lub liczbę punktów zdobytych przez danego zawodnika w NBA. Dostępna jest również możliwość obstawiania już rozpoczętych spotkań w opcji na żywo.

Pomijając tematykę bonusów, Betsson to profesjonalny partner dla każdego poważnego gracza. Oferuje liczne metody wpłat i wypłat, błyskawicznie przetwarza wypłaty na MoneyBookers czy Neteller. W razie jakichkolwiek problemów do dyspozycji jest polski liveczat. Zakłady rozliczane są szybko, a ewentualna weryfikacja konta przebiega szybko i jest nieskomplikowana.

Polecamy tego bukmachera jako jednego z najlepszych na rynku, naszą opinie potwierdza nagroda otrzymana przez Betsson pod koniec 2012 roku w prestiżowym konkursie International Gaming Awards w którym to firma została uznana najlepszym bukmacherem roku. Betsson daje graczom możliwość wypróbowania swoich usług bez dokonywania wpłaty. Zarejestruj się, postaw pierwszy zakład dla zabawy a gdy będziesz gotowy wejdź do prawdziwej gry.