Bukmacherzy - Betsafe

Kolejną firmą w której warto posiadać konto gracza jest Betsafe. Bukmacher reklamowany przez charyzmatycznego Hardcorowego Koksu od kilku lat potwierdza przynależność do czołówki. Betsafe w ciągu dość krótkiej obecności na rynku szybko zdobył serca graczy z całego świata. Od 2012 roku marka jest własnością grupy Betsson Gaming co z miejsca ucina wszelkie spekulacje dotyczące tego, czy Betsafe jest bukmacherem godnym zaufania.

Betsafe stara się budować społeczność wokół swojej strony. Oprócz możliwości stawiania zakładów (a także gry w pokera, w kasynie) każdy ma możliwość brania udziału w licznych akcjach i konkursach. Ciekawie prezentują się też blogi różnych znanych osób jak Robert Burneika, Łukasz Jurkowski czy Michał Pol.

Aby rozpoczęcie gry w Betsafe było jeszcze przyjemniejsza bukmacher oferuje bonus startowy dla nowych graczy. Po złożeniu pierwszego depozytu na koncie od razu znajdzie się druga część wpłaty i będzie natychmiast dostępna do gry. Maksymalnie można zgarnąć nawet 100 PLN za darmo. Aby bonusowe środki były gotowe do wypłaty należy postawić wpłatę i bonus 6 razy po kursie przynajmniej 2.00. Inną ciekawą promocją jest bonus mobilny. Tutaj również możemy otrzymać 100 PLN za darmo, chociaż w tym przypadku próg wynosi 50%. Aby wykorzystać promocję do maksimum należy więc wpłacić 200 PLN przy pomocy telefonu komórkowego lub innego urządzenia mobilnego.

Ofera bukmachera jest dość szeroka, bardzo duża ilość spotkań dostępna jest w trybie na żywo. Sporą zaletą firmy Betsafe jest szybkość realizowania wypłat. Jeśli korzystamy z jednego z portfeli internetowych takich jak MoneyBookers (Skrill) lub Neteller możemy spodziewać się wypłaty już po kilkudziesięciu minutach od jej zlecenia.

Betsafe jak przystało na bukmachera z najwyższej półki oferuje oczywiście zakłady na żywo oraz zakłady mobilne. W razie problemów do naszych usług jest liveczat w języku polskim. Z pełną odpowiedzialnością polecamy tę firmę wszystkim graczom niezależnie od doświadczenia. Betsafe to po prostu solidny bukmacher któremu nie brakuje nic czego zabraknąć nie powinno.