Bukmacherzy - Betclic

Jeśli widzimy na bannerze uśmiechniętego Mateusza Borka możemy mieć pewność, że mamy do czynienia z firmą Betclic. Francuski bukmacher oferuje swoje usługi od 2005 roku jednak w ciągu tych kilku lat zdążył stać się rozpoznawalną marką z samego czuba listy najlepszych i najsolidniejszych.

Mocnym punktem oferty Betclic jest bonus dla nowych użytkowników. W tym przypadku nie mamy do czynienia z podwojeniem pierwszego depozytu ale z darmowym zakładem. Po dokonanie wpłaty wystarczy postawić zakład - jeśli okaże się przegrany, całość stawki zostanie zwrócona na konto. Maksymalna suma zwrotu to aż 100 PLN. Można więc pokusić się o próbę trafienia wyższego kursu i zgarnięcia sporej wygranej. Dużą zaletą oferty powitalnej jest jej prostota, brak zawiłego regulaminu i skomplikowanych zasad. Wygrywasz - pieniądze są Twoje, przegrywasz - otrzymujesz zwrot. Co najciekawsze, ewentualnym zwrotem nie trzeba obracać aby móc go wypłacić. Podsumowując - pierwszy zakład w Betclic nie wiąże się żadnym ryzykiem.

Drugą promocją jest zakład bez ryzyka przez komórkę z której można skorzystać nawet jeśli skorzystało się z pierwszego bonusu. Zasady są identyczne, jeśli Twój pierwszy zakład postawiony przez komórkę będzie przegrany, otrzymasz zwrot. Maksymalnie można odzyskać 40 PLN. Oczywiście w promocji weźmie udział każdy zakład, nawet najmniejszy. Łącząc bonus komórkowy z bonusem powitalnym otrzymujemy więc aż 140 PLN na 2 zakłady bez żadnego ryzyka.

Dużą zaletą Betclic jest szeroka oferta na mniej popularne sporty. Fani MMA z pewnością będą zadowoleni liczbą zdarzeń na gale UFC czy KSW. W tym drugim przypadku dostępne są nie tylko główne walki wieczoru ale wszystkie starcia z programu.

Do naszej dyspozycji jest support w postaci livechatu który nie tylko odpowie na pytania ale również rozwiąże problemy związane z kontem czy wypłatą co u innych bukmacherów często jest w zakresie obowiązków innego działu. Wpłacając pieniądze na konto warto używać MoneyBookers lub Neteller. Dzięki temu odblokujemy możliwość wypłacania pieniędzy tą drogą. Trwa ona dużo krócej niż wypłata na konto bankowe. W większości przypadków pieniądze są wypłacane na następny dzień.

Warto zarejestrować się w tej firmie i wypróbować jej usługi. Pierwszy zakład nie wiąże się z żadnym ryzykiem, jeśli będzie przegrany można po prostu wypłacić depozyt z powrotem na konto.