Bukmacherzy - Bonus Bet365

Bet365 to firma którą zna chyba każdy. Zajmujący wysokie miejsca w rankingach brytyjski bukmacher jest szeroko otwarty również na polskich użytkowników oferując im znakomity bonus a przede wszystkim świetne usługi. Sprawdź jak zarejestrować się w Bet365 i odebrać bonus bet365 w tej firmie.

Każdy nowy polski gracz może liczyć nawet na 200 PLN na darmo. Oczywiście w promocji mogą wziąć udział również osoby które grają za mniejsze pieniądze. Minimalna wartość depozytu kwalifikującego się do otrzymania bonusa to 20 PLN, natomiast maksymalna 200 PLN. Oznacza to iż wpłacając 200 PLN po zagraniu zakładu kwalifikującego mamy na grę aż 400 PLN. Aby promocyjne środki zostały dopisane do konta należy zagrać pierwszy zakład za taką sumę jaką chcemy podwoić w ramach promocji. Minimalny kurs nie jest określony, co oznacza, że ryzyko przegranej jest bardzo niskie. Nawet w przypadku przegrania pierwszego zakładu bonus i tak zostanie przelany.

Drugą propozycją Bet365 jest bonus mobilny. Każdy może skorzystać z obu promocji, standardowej powitalnej oraz mobilnej. Za darmo otrzymać można nawet 100 PLN. Należy w tym celu złożyć pierwszy depozyt przy pomocy urządzenia mobilnego czyli komórki lub tabletu. W tym przypadku próg bonusa to 50%, aby otrzymać maksymalną kwotę należy więc wpłacić 200 PLN.

Bet365 umożliwia swoim graczom obstawianie przez komórkę. Co powiesz na możliwość gry podczas obserwowania meczu na stadionie? Oferta zakładów na żywo jest bardzo szeroka.

Ciekawie prezentuje się także bonus lojalnościowy który mogą regularnie otrzymywać aktywni gracze. W każdą środę w godzinach popołudniowych bukmacher rozsyła na skrzynki swoich użytkowników kody na różne kwoty. W zależności od tego na jakich stawkach gramy i jaki wykonaliśmy obrót w ciągu tygodnia możemy otrzymać darmowe środki na grę. Kwoty voucherów wahają się od 20 do nawet 100 PLN. Promocja nie jest jednorazowa, jeśli jesteś aktywnym graczem masz szansę otrzymywać bonusa nawet co tydzień.

Pomijając tematykę bonusów i promocji których jest naprawdę sporo, jest również sporo mniejszych lub większych faktów potwierdzających to, że Bet365 to jeden z najsilniejszych graczy na rynku. A są to przede wszystkim - znakomity support w postaci live czatu oraz szybkie wpłaty i wypłaty. W tym pierwszym przypadku do naszej dyspozycji są przez całą dobę polskojęzyczni konsultanci. W każdej chwili można też poprosić o połączenie telefoniczne, oczywiście na koszt bukmachera. Jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty, tutaj Bet365 również prezentuje wysoki poziom. Wciąż istnieją firmy w których na pieniądze trzeba czekać ponad dobę. Wypłata z tej firmy przy użyciu jednego z portfeli internetowych takich jak MoneyBookers lub Neteller zajmuje chwilę. Mimo iż firma oficjalnie daje sobie 24 godziny na zrealizowanie przelewu, pieniądze na koncie są zazwyczaj już po 2-3 godzinach, czasem nawet krócej.

W obecnych czasach każdy bukmacher dąży do perfekcji przez co różnice pomiędzy poszczególnymi firmami nie są zbyt wielkie. Zdaje się jednak, że Bet365 wciąż jest o krok przed konkurencją czego powodem jest znakomity bonus, dobre podejście do klientów oraz świetna platforma zakładów live.