Bukmacherzy - Bet-at-home

Firmą na którą naszym zdaniem każdy nowy gracz powinien zwrócić uwagę jest również Bet-At-Home. Nikogo raczej nie ździwi nasza rekomendacja, austriacki bukmacher od lat jest bowiem w czołówce internetowych firm.

Na samym początku warto powiedzieć o świetnym bonusie jaki oferuje ta firma nowym graczom. Kwota jaką bukmacher oferuje nowym depozytorom jest jedną z najwyższych na rynku. Maksymalnie można zgarnąć aż 350 PLN za darmo. Próg bonusa wynosi 50% co oznacza, że aby wycisnąć z promocji powitalnej maksimum należy wpłacić 700 PLN. Można oczywiście zdeponować mniejsze środki, również one zostaną powiększone do dodatkowe 50% (np. 50zł do 75zł). Bonus Bet-at-home jest księgowany na koncie automatycznie po dokonaniu wpłaty i od razu można zająć się jego obrotem. Ten nigdy nie jest prosty i wymaga podjęcia walki z bukmacherem jednak na tyle innych firm wypada nieźle. Aby uwolnić premię i móc ją wypłacić lub użyć do gry w innej części serwisu należy postawić sumę depozytu i bonusa 4 razy. Minimalny kurs to 1.70. Grać można różne typy zakładów, wszystkie one liczą się do obrotu, od singli po akumulatory.

Ofera nie różni się zbytnio od tej którą posiadają inne firmy. Znajdziemy tu kursy na wszystkie ważne i mniej ważne imprezy. Liczba zakładów przy poszczególnych spotkaniach mogłaby być odrobinę większa. Dostępna jest również platforma live gdzie codziennie znajdziemy kilkanaście meczów z możliwości obstawiania ich w trakcie. Niektóre z nich można nawet oglądać na stronie Bet-At-Home, oczywiście za darmo.

Jeśli już posiadamy konto, warto codziennie odwiedzać stronę Bet-At-Home. Od wielu miesięcy trwa bowiem promocja w której codziennie jedna osoba ma szansę zgarnąć 50 euro. Jedyny warunek to zalogowanie się na swoje konto w dniu w którym zostaliśmy wylosowani. Nieodebrana nagroda łączy się z pulą z następnego dnia. Sporo osób przegapia szansę na wygraną przez co pule rosną czasem do naprawdę wielkich sum, czasem nawet czterocyfrowych.

Jest również wiele promocji pobocznych takich jak Betmastercup czy Bet-Cup w którym uczestnicy walczą o samochód Porsche. Co prawda udział w niej nie jest już możliwy jednak wciąż czekają inne akcje, równie atrakcyjne.

Ciekawą możliwością o której nie wszyscy wiedzą jest możliwość szybkich wpłat przez przelew pocztowy. Wpłacając pieniądze "w okienku" można wysłać zdjęcie potwierdzenia przelewu do supportu Bet-At-Home a następnie poprosić na liveczacie o zaksięgowanie środków. Pieniądze zostaną dopisane do konta gracza mimo, że fizycznie na koncie Bet-At-Home jeszcze nie będą.

Bet-At-Home to wprost idealny bukmacher dla początkujących graczy. Strona jest przejrzysta a zawarcie zakładu niezwykle prosto. Z pewnością nie zawiodą się również gracze bardziej doświadczeni. Znakomity bonus od pierwszej wpłaty jeszcze bardziej podkręci emocje i sprawi, że Twoje szanse na wielką wygraną będą jeszcze większe. Życie to Gra!

Przeczytaj także profesjonalną recenzję Bet-at-home przygotowaną przez najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Dowiesz się tam dlaczego lepiej odebrać wyższy bonus powitalny, który dostępny jest tylko na tej stronie. Poznaj także opinie innych graczy.