Bet-at-home

Bonus oferowany przez austriacką firmę bet-at-home należy do jednych z najlepszych na rynku zakładów bukmacherskich online. Nikomu raczej nie trzeba specjalnie przedstawiać tej marki, od lat jest ona partnerem dla milionów graczy z całego świata.

Dlaczego promocja bet-at-home jest tak dobra? Pierwszy powód to spora kwota jaką możemy za darmo otrzymać do naszej wpłaty. Jeśli wpłacimy 700 PLN to zgarniemy maksymalny bonus w wysokości 350 PLN. Również mniejsze depozytu kwalifikują się do promocji - po wpłacie 20 PLN zaczniemy grę z 30 PLN itd. Tym co interesuje graczy po sumie darmowej gotówki jaką mogą otrzymać są na pewno zasady obrotu. W tym przypady są one bardzo dogodne i na tyle innych bukmacherów wypadają naprawdę nieźle. Aby uwolnić bonus i móc go wypłacić musimy zagrać 3 razy po kursie 1.50. Jest to największy obecnie bonus oferowany przez polskojęzycznych bukmacherów.

Gdy pieniądze są już na koncie można rozejrzeć się za typami i rozpoczęciem obracania bonusa. Tutaj również ciężko przyczepić się do czegokolwiek. Oferta jest spora i zawiera wszystkie popularne i mniej popularne zdarzenia i ligi. Dostępne są również zakłady na żywo, niektóre ze spotkań dodatkowo można oglądać na żywo na ekranie komputera, bez żadnych opłat.

Jeśli chodzi o transakcje, do wyboru mamy kilka najpopularniejszych metod wpłat. Możemy dokonać depozytu o każdej porze dnia i nocy za pomocą Przelewów24. Dostępne są także portfele internetowe takie jak MoneyBookers i Neteller. Wypłaty realizowane są dość szybko. W przypadku MoneyBookers pieniądze dojdą na nasz rachunek w ciągu ok. 24 godzin od zlecenia. Wypłata na konto także nie trwa długo i zazwyczaj na następny dzień roboczy jest już na koncie.

bet-at-home to bukmacher będący świetną propozycją zarówno dla graczy doświadczonych jak i początkujących. Strona jest niezwykle przejrzysta, wszystko można łatwo znaleźć, a zagranie zakładu trwa tylko chwilę. Oprócz świetnej promocji powitalnej firma od czasu do czasu organizuje różnego rodzaju akcje i promocje ze zróżnicowanymi nagrodami, od różnych gadżetów, przez sprzęt RTV kończąc na luksusowych samochodach czy wyjazdach na najbardziej prestiżowe mecze. Warto być razem z bet-at-home.