Sprawdź jak analizować mecze pod kątem bukmacherskim

Dobra analiza to podstawa sukcesu w zakładach bukmacherskich. Mało komu udaje się wychodzić na plus jeśli gra na chybił trafił. Przewaga bukmacherów nie bierze się znikąd a właśnie z dobrej analizy bukmacherskiej. Warto więc poświęcić trochę czasu aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Jak zabrać się do analizy aby znaleźć istotne i interesujące nas informacje? Odpowiedź znajdziesz poniżej, tymczasem sprawdź analizy bukmacherskie typerów, na jednym z najpopularniejszych konkursów w sieci - ligatyperow.pl.

Braki w składach. Kontuzje w sporcie są na porządku dziennym. W każdym sporcie. Przez obstawianiem zakładu warto więc sprawdzić w jakim składzie zagra dana drużyna. Składy czy informacje o tym, że jakiś zawodnik nie wystąpi w meczu publikowane są zazwyczaj kilka godzin przez rozpoczęciem spotkania.

Mobilizacja. Oczywistym jest, że drużyna która ma zapewniony udział w kolejnej fazie rozgrywek nie będzie grała na 100% swoich możliwości w meczu o przysłowiową pietruszkę. Warto więc wcześniej przeanalizować sytuację obu ekip, sprawdzić która drużyna walczyć musi, która może, a której wynik jest praktycznie obojętny.

U siebie czy na wyjeździe? Drużyny grające na własnym obiekcie zawsze mają pewną przewagę nad gośćmi. Nawet jeśli gospodarze przegrywają, grając przy swoich rodzinach, przyjaciołach i mówiąc ogólnie kibicach, zrobią wszystko aby zaprezentować się jak najlepiej. Walcząc natomiast przeciwko gospodarzom i wrogo nastawionym kibicom psychika zawodników wylicza natomiast czas do momentu w którym mogą udać się pod prysznic.

Inne szczegóły. W dobie internetu nie trudno wyszukać informacji o poszczególnych zawodnikach. Jeśli klub zalega kolejny miesiąc z wypłatą, wątpliwe jest to, że taki zawodnik będzie walczył na 100%. Na stadionie będzie obecny trener kadry? Sportowcy zrobią wszystko by jak najlepiej się przed nim zaprezentować.

Bądź obiektywny. Każdy z nas z pewnością nie raz postawił pieniądze na swoją ulubioną drużynę, aby kibicowanie jej było jeszcze przyjemniejsze. Wystrzegaj się stronniczości. Tylko chłodna analiza może doprowadzić Cię do regularnych wygranych.

Dyspozycja. Sezon w piłce nożnej czy koszykówce trwa dość długo, zazwyczaj wiele miesięcy. W tym czasie formy wielu drużyn raz rosną, raz spadają. Warto wciąż więc pod uwagę aktualną dyspozycję.

Każda seria się kiedyś kończy. Czasami nie warto stawiać na pewniaka, który wygrywa swój 15 mecz z rzędu, ponieważ każda seria się kiedyś kończy. Trzeba o tym pamiętać, aby nie przegrać na bardzo niskim kursie.

Jak widać jest wiele czynników na które warto zwrócić uwagę podczas analizowania spotkań. Bukmacherzy nie są nieomylni, a ich przewaga nad graczami wynika jedynie ze znakomitej analizy poszczególnych spotkań. Każda zdobywa informacja przybliża Cię jednak do poziomu wiedzy jaki posiadają bukmacherzy. Jeśli zdobędziesz nad nimi przewagę - będziesz regularnie wygrywał.