Mistrzostwa Świata 2014 i fantastyczny konkurs organizowany przez LigaTyperów.pl

2014-06-12 20:52
Odliczamy minuty do rozpoczęcia brazylijskiego mundialu, który wyznaczy najlepszą reprezentację piłkarską na świecie. Teraz i Ty możesz wejść do rywalizacji z innymi użytkownikami i poczuć jeszcze większy dreszczyk emocji związany z turniejem.

Dołącz do konkursu Mistrzostw Świata 2014 na stronie typer online, czyli serwis LigaTyperów.pl. Pula nagród to aż 1500 Euro! Jeżeli interesujesz się piłką, nie czekaj - dołącz do rywalizacji. Nie przegap okazji na zdobycie darmowej gotówki. Może to właśnie Tobie uda się zgarnąć część tej okazałej kwoty już dziś.

Aby wziąć udział w rywalizacji wystarczy zarejestrować się na platformie Liga Typerów, następnie podać swoje loginy u bukmacherów Bet-at-home oraz Comeon. Kiedy spełnisz ten warunek, od razu możesz rozpocząć typowanie spotkań. Konkurs podzielony jest na dwa etapy. Jeśli nie pójdzie Ci za pierwszym razem, wciąż będziesz miał szansę na rewanż i wygranie sporej sumy.

Pierwsza część konkursu to faza grupowa, potrwa ona od 12 do 26 czerwca bieżącego roku. W tym czasie do wytypowania będzie 48 spotkań. Faza druga konkursu to puchar mistrzostw. Zostanie rozegranych w niej 18 meczów. Druga część potrwa do samego finału, czyli do 13 lipca 2014 roku. Pula nagród każdej z rywalizacji to 750 euro. Do wygrania łącznie 1500 euro, czyli w przeliczeniu na polską walutę zgarnąć możesz grubo ponad 6000 PLN, bez ryzykowania własnych środków.

Więcej informacji na temat konkursu znajdziesz na Lidze Typerów.

Dołącz do zabawy już dziś, aby nie przegapić pierwszych spotkań. Poczuj emocję, baw się i wygrywaj pieniądze nie ryzykując przy tym własnych. Życzymy udanej zabawy!